دانشجویان محترم درس طراحی معماری 3 ؛

در ادامه مطلب چند نمونه شیت بندی کامپیوتری و دستی ارائه شده است.

به علاوه، همانگونه که در مباحث تدریس شیت بندی عنوان شده است، از نوع فرم ها و روند پردازش به کانسپت طراحی، می توانید جهت پردازش فرم های خود استفاده کنید.

هم چنین، لازم به ذکر است برخی شیت های موجود، دارای مشکلاتی در نحوه ارائه و پرزانته هستند و قرار دادن این شیت ها به منزله تائید صد درصدی آنها نمی باشد.

 

---------------------------------

پی نوشت 1- در راستای پاسخگویی بهینه در تقابل با معضل ضیق وقت، یک پاسخ عمومی و کلی به کلیه کامنت های پست پیشین و ایمیل های دریافتی ارائه می گردد :

تحویل موقت تحت هیچ عنوانی( برای بار nام ) عقب نخواهد افتاد و با توجه به تذکرات متعدد طی یک ماه گذشته، عدم حضور شما به هر دلیل ( فوت ، تولد ، مسافرت ، ماموریت ، جلسه ، پروژه ، انفجار اتوبان تهرام-قم و سایر خلاقیت های بیان شده ) در جلسه ارائه، منتهی به حذف درس طراحی معماری3 خواهد بود. لطفا درخواست های غیر معقول نفرمائید.

پی نوشت 2- دو عدد کتاب "سبک شناسی" و "طراحی معماری" ، در جلسات نقد و تحلیل کتب معماری مفقود شده است! از یابنده یا حواسپرت محترم درخواست مساعدت به جهت بازگرداندن کتاب های فوق می گردد.

توضیح نوشت - پاسخ تک تک ایمیل های طراحی و کرکسیون فرم و حتی ایرادات عدم حضور در تحویل موقت داده شده است، لطفا در صورتی که پاسخی به دستتان نرسیده است، یادآوری بفرمائید . جناب آقای مهندس صحیفه، فرم ارسال شده به دست شما رسید؟ و آیا همان فرمی هست که درخواست کرده اید؟


 

خواهش نوشت : عکس ها با زحمت و صرف وقت بسیار زیاد ریسایز و آپلود شده اند، لطفا به عنوان دکور استفاده نشوند!!